Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-08-2015, 21:45   #13
Lord Cluttermonkey
 
Lord Cluttermonkey's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputację
Cytat:
"Trylogii Husyckiej" z WFRP
Czasem ktoś tego nie robił na forum? Dosyć popularne połączenie, nawet na żywo się z tym spotkałem.

Z Blood Bowla wystarczy wywalić kilka "egzotycznych" drużyn żeby się zazębiało, a ubaw po pachy.

Ogólnie to propozycje gier dałem dosyć czerstwe - kampanię, która w sumie została przeniesiona z D&D, nieśmiesznego Blood Bowla, "snadboksa" i rzeźnię mutantów. Nie zdziwiłbym się, jakby nikt nie zagłosował. Co samo w sobie będzie wyczynem, który sprawi mi satysfakcję.
 
__________________
[D&D 5E | Zapomniane Krainy] Megaloszek Szalonego Clutterbane’a - czekam na: Lord Melkor, Dust Mephit, Panicz, psionik
[Adventurer Conqueror King System] Saga Utraconego Królestwa - czekam na: Gladin, WOLOLOKIWOLO, Stalowy, Lord Melkor

Ostatnio edytowane przez Lord Cluttermonkey : 03-08-2015 o 21:49.
Lord Cluttermonkey jest offline