Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-08-2015, 19:54   #26
Lord Cluttermonkey
 
Lord Cluttermonkey's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Sayane Zobacz post
A ja tam bym się zgłosiła do sesji, a co. Nowym też trzeba dać szansę - o ile pamiętam to taki Armiel (słyszał ktoś o nim? ) też zaczął prowadzić przed "wyrobieniem sobie reputacji jako gracz" i na dobre to wszystkim wyszło

Poza tym często świat układa się dopiero w trakcie sesji i nie ma co robić z igieł wideł - zwłaszcza "dla zasady", jeśli nie ma się zamiaru zagrać.
Podpisuję się pod tym - mi nikt zamętu nie robił, a od grania dla samego grania w sesjach, które by mnie i tak pewnie nie interesowały, nie zaczynałem. Jak ktoś chce mistrzować, niech mistrzuje. Popyt się znajdzie czy to na Armiela czy na Sesjatora, jednego słusznego modelu zabawy przecież nie ma. Forum to nic nie kosztuje, a "inwestorzy" obawiający się straty czasu niech po prostu się nie zgłaszają, tylko z czasem obserwują, czy warto się zainteresować n-tą sesją danego użytkownika.

PS. "Realizm" nad Wisłą widzę wiecznie żywy. Nie dziwię się, że chłopak się zniechęcił.
 
__________________
[D&D 5E | Zapomniane Krainy] Megaloszek Szalonego Clutterbane’a - czekam na: Lord Melkor, Dust Mephit, Panicz, psionik
[Adventurer Conqueror King System] Saga Utraconego Królestwa - czekam na: Gladin, WOLOLOKIWOLO, Stalowy, Lord Melkor

Ostatnio edytowane przez Lord Cluttermonkey : 25-08-2015 o 20:03.
Lord Cluttermonkey jest offline