Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-04-2007, 10:22   #14
Macharius
 
Macharius's Avatar
 
Reputacja: 1 Macharius ma wspaniałą reputacjęMacharius ma wspaniałą reputacjęMacharius ma wspaniałą reputacjęMacharius ma wspaniałą reputacjęMacharius ma wspaniałą reputacjęMacharius ma wspaniałą reputacjęMacharius ma wspaniałą reputacjęMacharius ma wspaniałą reputacjęMacharius ma wspaniałą reputacjęMacharius ma wspaniałą reputacjęMacharius ma wspaniałą reputację
Post będzie dzisiaj, jak wrócę z normalnej sesji. Pisałem że zegarek ci stanął i nie mam zamiaru wyjaśniać czemu. Samo się wyjaśni w stosownym czasie, teraz jest to bezużyteczna kupa złomu i nic w nim nie działa, kompas też. Młotek macie, nic mi nie przeszkadza, odpisuje kiedy tylko mam czas a i sami rozkręcacie sesje, macie u mnie duże plusy za to, za rozmowy itp. itd. Teraz co do pisania, to co robicie piszcie normalnie, kursywą piszcie co mówicie a myśli brać w "cudzysłów". Już wszystko jasne? A pociągnę was do końca, do rozwiązania tajemnic Wyspy. Np. takich czemu wszyscy mieliście koszmary? Czemu zegarek stanął? I niedługo przyjdzie kolejna tajemnica ale nic się nie bójcie, ta sesja to nie kolejni Zagubieni, narobię dużo tajemnic ale wszystko zacznie się wyjaśniać
 
Macharius jest offline