Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-10-2015, 21:12   #22
Lord Cluttermonkey
 
Lord Cluttermonkey's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał piotrek.ghost Zobacz post
No to by było epickie zabójcą rzucający buffy.
Z tych buffów to przy tym PD byłoby dobre jedynie zaklęcie od Grimnira,

Cytat:
Enhance Strength
Casting Number: 8
Casting Time: Half Action
Ingredient: A lead ingot (+1)
Description: With this divine prayer, the
priest increases his S characteristic or that of
one of his allies within 12 yards by +10% for
1D5+5 rounds.
a jako że gramy na dosyć luzackim systemie wykupywania kolejnych rozwinięć, pewnie pozwoliłbym na późniejszych etapach gry na rozwijanie Magii przy pozostawaniu Zabójcą (w końcu w świecie WFRP istnieją wybrańcy bogów, którzy nie muszą tłuc wszystkich PD w świątyni).

Ogólnie odjechany koncept postaci, jestem za. O ile Fyrskar mnie nie zaciuka jakimś wersetem z kanonu.

e. Znalazłem wymagania kultu Grimnira z Dwarfs: Stone and Steel


Jak piotrek chcesz grać taką postacią, rozpisz ją jako eks-akolitę, kapłana - wyjdzie Ci najkorzystniej pod względem PD i możliwości postaci. Zapoznaj się proszę z podlinkowanymi wcześniej zasadami MadAlfreda do krasnoludzkich kapłanów i do dzieła.
 
__________________
[D&D 5E | Zapomniane Krainy] Megaloszek Szalonego Clutterbane’a - czekam na: Lord Melkor, Dust Mephit, Panicz, psionik
[Adventurer Conqueror King System] Saga Utraconego Królestwa - czekam na: Gladin, WOLOLOKIWOLO, Stalowy, Lord Melkor

Ostatnio edytowane przez Lord Cluttermonkey : 02-10-2015 o 21:20.
Lord Cluttermonkey jest offline