Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-10-2015, 18:59   #40
Lord Cluttermonkey
 
Lord Cluttermonkey's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Fyrskar Zobacz post
A przy okazji - stać nas na zamek, baron obiecał Zygfrydowi skrawek ziem i zapewne osiądziemy w okolicy na stałe. W planach mamy poszukiwanie złóż cennych metali, tartak i inicjatywę handlową, a w dalszej przyszłości planujemy zdobyć hobgoblini kasztel. A potem hulaj dusza, na podbój sąsiednich ziem.
Takie plany to wyjdą przy najbardziej optymistycznych założeniach.

Dlatego tak mało napisałem w temacie rekrutacji, aby przyszły gracz nawiązał bezpośredni kontakt z obecną ekipą - tak najprościej będzie wyjaśnić, co się na sesji dzieje, a i od razu ja będę wiedział, kto się garnie do gry drużynowej, a kto nie. No i jak zaczną się w temacie pojawiać KP, to zarówno MG, jak i obecni gracze będą mogli się do nich odnieść, a konkurenci porównać swoje KP ze sobą (nigdy nie rozumiałem tego zwyczaju chomikowania KP z rekrutacji na PW rekrutera). Ktoś z pewnością coś z takiej praktyki dla siebie wyniesie, nawet jeśli się nie dostanie.
 
__________________
[D&D 5E | Zapomniane Krainy] Megaloszek Szalonego Clutterbane’a - czekam na: Lord Melkor, Dust Mephit, Panicz, psionik
[Adventurer Conqueror King System] Saga Utraconego Królestwa - czekam na: Gladin, WOLOLOKIWOLO, Stalowy, Lord Melkor
Lord Cluttermonkey jest offline