Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-10-2015, 15:28   #5084
Lord Cluttermonkey
 
Lord Cluttermonkey's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Matyjasz Zobacz post
Inną metodą badawczą jest leczenie objawowe. Księga spaczenia ma czar stłumienia mutacji (PM 15), niwelujący mutację na MAG godzin.

Czy byłoby łatwiejszym (i pośrednio bezpieczniejszym) stworzyć magiczny przedmiot o takim działaniu?

Swoją drogą zupełnie zapomniałem, że krasnoludy mają swoich bogów i zakładałem udział kapłanki Shayli lub jej części wraz z błogosławioną wodą do obmycia.
Ja z składników poza tą wodą dorzuciłbym skórę mutanta, zwierzoczłowieka i węża oraz żywego węża. W końcu Roran ma zrzucić swoją obecną skórę (jak wąż) i żyć z nową zdrową.

Gdzie znajdziemy mutantów, spaczeń i zwierzoludzi w jednym miejscu mogę zgadywać. Streigwald!

Co do ankiet to brakuje opcji, przyjrzeć się mgle i nie szukać ogarów.
1. Musiałbyś w jakiś sposób zdobyć te zaklęcie.

2. Stworzenie takiego przedmiotu to 15 000 zk. Przedmiot BG tworzyłby przez 300 dni.

Cytat:
Napisał Dnc Zobacz post
podoba mi się coś się dzieje

jeśli to jest najlepsza opcja i Felix przekona do tego Rorana to krasnolud wtedy zostanie póki co jest nieświadom takiej opcji i widzimy tylko rozwiązanie problemu jako podróż dalej


poza tym MG jakiej wielkopokoleniowej klątwy przecież Roran wypił miksturę, pamiętasz

wszystko fajnie, możemy polować na co chcecie bylebyśmy wszyscy albo Roran nie zginął podczas tych poszukiwań

PS regeneracja mu zostanie po rytuale, nie?
Przecież w sesji Fyrskara pisałeś, że to wielopokoleniowa klątwa.

Regeneracja znika wraz z rytuałem.

Możemy założyć, że rytuał opracowaliście już w Riesenburgu, co by było to jakoś uzasadnione fabularnie.
 
__________________
[D&D 5E | Zapomniane Krainy] Megaloszek Szalonego Clutterbane’a - czekam na: Lord Melkor, Dust Mephit, Panicz, psionik
[Adventurer Conqueror King System] Saga Utraconego Królestwa - czekam na: Gladin, WOLOLOKIWOLO, Stalowy, Lord Melkor, Pliman
Lord Cluttermonkey jest offline