Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-10-2015, 00:06   #5131
Lord Cluttermonkey
 
Lord Cluttermonkey's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Matyjasz Zobacz post
To samoograniczenie do posta na kolejkę jak mocno będzie egzekwowane?
Przydałoby się napisać po co zbadać tą mgłę.

Felix (oraz ja) spekuluje następująco:
W najgorszym wypadku ta mgła jak i amulet są powiązane. Jakiś dureń/kultysta wykopał coś z amuletem. Mgła jest lepszym, gorszym dziełem Nurgla (ta kolorystyka ). Ogary wpadły złapały jakieś cholerstwo i teraz będą zarażać a amulet jest jak znacznik dla bomby.
Z ostrożności wypada sprawdzić co to jest i czy zagraża baronii i czy ogary, jeżeli jeszcze żyją/da się je sprowadzić, mogą wrócić, nie powodując przy tym epidemii zgnilizny Nurgla.

W najlepszym to zwykły bagienny opar (w górach też mogą być bagna ) i nie ma się co spinać.

Edit:
Jeżeli się da fajnie, jeżeli powyższe byłoby uwzględnione w odpisie. Odpis, potem wyjaśnienie i znowu odpis to rozrzutność co do wykorzystanie kolejek
Jak chcesz pisać to proszę bardzo, ale barona zostawcie mi do odegrania.

e. Mój odpis, jak i wszystkie inne bajery, które miałem wrzucić, przesunięty na niedzielę. Po tej kolejce utworzę dokument dla rozmowy Felix - Casimir Faulheit. Całość uczty postaramy się zamknąć w trzech kolejkach.
 
__________________
[D&D 5E | Zapomniane Krainy] Megaloszek Szalonego Clutterbane’a - czekam na: Lord Melkor, Dust Mephit, Panicz, psionik
[Adventurer Conqueror King System] Saga Utraconego Królestwa - czekam na: Gladin, WOLOLOKIWOLO, Stalowy, Lord Melkor, Pliman

Ostatnio edytowane przez Lord Cluttermonkey : 15-10-2015 o 07:17.
Lord Cluttermonkey jest offline