Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-10-2015, 23:03   #186
Lord Cluttermonkey
 
Lord Cluttermonkey's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputację
Postanowiłem przyjąć do sesji dwóch graczy. Taka zmiana nie ma żadnego racjonalnego uzasadnienia - po prostu potrzeba dwóch avatarków do dopełnienia drugiego rządku w panelu sesji.

Szczęśliwcami w porządku alfabetycznym są:

Gerappa - szczerze mówiąc, gracz wchodzi za świeże podejście do tematu. Po latach grania w tym samym świecie ludzie często popadają w schematy i miło jest zobaczyć kogoś, kto nie trzyma się utartych klisz.

Piotrek - przede wszystkim za szybkie nawiązanie kontaktu z Komturem. Widać, że chcesz grać drużynowo, a to się ceni. Ponadto stworzyłeś postać, która z jednej strony ma dość oryginalną motywację, a z drugiej pasuje jak ulał do pogromców nieumarłych - drużyna ostatnio lekko zbacza w tę stronę.

Obaj gracze weszli do gry też dlatego, że po prostu lubię grać z nowymi ludźmi. Zresztą Baird nie polecam się doszukiwać w mojej decyzji jakichś racjonalnych przesłanek, bo jestem ostatnią osobą, która uważa swoje decyzje za obiektywne. Nadesłałeś bardzo dobrą KP.

Zrekrutowanych graczy zapraszam do komentarzy.

Rekrutacja do zamknięcia.
 
__________________
[D&D 5E | Zapomniane Krainy] Megaloszek Szalonego Clutterbane’a - czekam na: Lord Melkor, Dust Mephit, Panicz, psionik
[Adventurer Conqueror King System] Saga Utraconego Królestwa - czekam na: Gladin, WOLOLOKIWOLO, Stalowy, Lord Melkor

Ostatnio edytowane przez Lord Cluttermonkey : 17-10-2015 o 23:09.
Lord Cluttermonkey jest offline