Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-11-2015, 17:19   #88
Anonim
 
Reputacja: 1 Anonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputację
No, ale skoro masz już ekipę do grania, nie lubisz nowych graczy to czemu piszesz w temacie "Jak wprowadzić żółtodziobów w RPG?", żeby żółtodzioby się odpieprzyły, bo nie będziesz z nimi grał? To nie na temat, bo temat zaczyna się od słowa "jak", a nie "czy".
Cytat:
Napisał Lord_Kolt Zobacz post
A w ogóle - po co wprowadzać „nowych” do RPG? Dobre hobby samo się obroni, nie ma co sztucznie podtrzymywać życia takiemu tworowi. Jeśli w kraju Polska uważa się, że RPG trzyma się świetnie, a jak się spyta jednego czy drugiego kolesia jakie gry RPG wyszły ostatnio i się usłyszy, że Warhammer 2 i Diablo 3 to widać w jakim my zaścianku rpg żyjemy.
To wyszedł już Warhammer 2? Ja mam tylko podręcznik do pierwszego i nawet nie wiedziałem, że jest dwójka... plus ja dopiero przeszedłem rozszerzenie Diablo 2, a Diablo 3 obejrzę jak będzie na Pulsie lecieć. Jeżeli uważasz, że tu jest zaścianek to przenieś się na salony, nikt ci tu nie broni.
 
Anonim jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem