Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-11-2015, 17:40   #6
Anonim
 
Reputacja: 1 Anonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał ChoasGuard Zobacz post
Druga opcja jest opisana ogólnie, bo nie widzę sensu opisywać moich pomysłów w tym zakresie. Wiadomo, że wyprawa w nieznane to wielka niewiadoma.
Może nie jest to dobry pomysł na sesję, ale smiem twierdzić, że mam ciekawe pomysły w tym temacie. To tylko zarys i jako taki, siłą rzeczy nie daje pełnego obrazu sytuacji.

Odnośnie materiału to mam go całkiem sporo, choć jest nie uporządkowany i wymaga redakcji.
Ten topic to na razie luźna dyskusja i sprawdzenie ilu znajdę tutaj fanów takich klimatów.
Co do wypraw w nieznane to zapoznaj się z tą sesją, to jedna z lepszych wypraw w nieznane jakie w życiu widziałem w erpegach http://lastinn.info/archiwum-sesji-z...ngenborga.html (Dark Fantasy - Konwój Klingenborga)
 
Anonim jest offline