Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-12-2015, 14:14   #16
Baird
 
Baird's Avatar
 
Reputacja: 1 Baird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputację
Wade skończył jeść.
"Serio? Te krewetki są zajebiste." Pomyślał trzymając w ręce homara. Wilson odstawił skorupiaka i wyszedł na środek z wyraźnym zamiarem powiedzenia paru słów.

- Jeśli pozwolicie to chciałbym podsumować to co do tej pory usłyszeliśmy. Zdarza mi się gubić wątek.- Wade wyjął miecze i zaczął nimi machać robiąc w powietrzu ósemki jednoczesnie mówiąc dalej.
- Oto jesteśmy, najlepsi jakich udało się Hawkeye'owi znaleźć. Ja super zabójca z możliwością teleportacji i wielkimi spluwami.- Teraz Wade przestał robić ósemki i po koleji wskazywał na każdego prawym mieczem, gdy opowiadał o jego mocach.
- Cable, o którym wiem wiele. Jack, kolejny mutant strzelający plazmą, Dancer, piękna władczyni żywiołów.- Wskazując na nią Wade mrugnął okiem.- Europa, latająca i strzelająca laserami dama z Holandii.-
Cytat:
Belgii
- Belgii i Jazzman z superszybkością.- Na koniec Wade wskazał na Void'a.- A co ty potrafisz lordzie Vader?- Zapytał utrzymując miecz w powietrzu.
Cytat:
Świetnie Ci idzie Wade. Może uznają Cię za profesjonalistę.
"Oby paniom podobała się moja charyzma." pomyślał.
 
__________________
Man-o'-War Część I
Baird jest offline