Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-01-2016, 15:24   #406
Lord Cluttermonkey
 
Lord Cluttermonkey's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Asmodian Zobacz post
Dobra robota
Piękne awatarki.

Nie, że jestem zdecydowanie na nie, ale nie widzę jego konceptu w tym typie sesji.
Warlock prowadzi krótką, dynamiczną przygodę jako jedną z wielu w domyśle krótkich, luźno spiętych w kampanię(możliwą, choć w rekrutce nie obiecuje niczego). Postaci graczy mają uproszczoną historię - jedyny wymóg by określić jak się nimi będzie grało (koncept), i jak są umocowane miejscowo+standardowo mechanika.
To oznacza, że sesję tę można by potraktować jako inną formę rekrutacji - bo rotacja umożliwi albo wejście nowych graczy, albo nowych postaci. Nic nie broni Warlockowi po takim scenariuszu zaaplikować graczom którzy przetrwali normalną liczbę PPków i rozpoczęcie właściwej kampanii.

Tu mamy zupełnie co innego. Rozbudowane fabularnie postaci, z własnymi planami i założeniami, z długo dorabianym "mięchem" tworzącym interesujące wątki. Każda rotacja postaci może wymusić naprędce robione "mięcho" i spłycenie owych wątków lub odpadnięcie graczy - przez co "kampania" traci je również.
To i tak z PPkami jest przynajmniej bezpieczny rok gry - naprawdę nie jestem aż takim hardkorem. Rotacji by nie było - gracz po prostu odpada.

Jednak w ostateczności może już zostać tak jak jest - nie będę Wam mieszać w głowach. Choć podejrzewam, że będzie nudno.

e. Ustawiłem Wam avatarki (Matyjasz dostał pustą ramkę ) i wyłączyłem panel sesji (zwyczajnie mi się nie podoba).
 
__________________
[D&D 5E | Zapomniane Krainy] Megaloszek Szalonego Clutterbane’a - czekam na: Lord Melkor, Dust Mephit, Panicz, psionik
[Adventurer Conqueror King System] Saga Utraconego Królestwa - czekam na: Gladin, WOLOLOKIWOLO, Stalowy, Lord Melkor, Pliman

Ostatnio edytowane przez Lord Cluttermonkey : 15-01-2016 o 19:23.
Lord Cluttermonkey jest offline