Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-01-2016, 11:14   #409
Lord Cluttermonkey
 
Lord Cluttermonkey's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Lechu Zobacz post
Ja napisałem deklarację Rudigera w naszym doku z przebiegiem walki. Dla Schwartza żarty się skończyły i dobywa swego topora. Akcja natychmiastowa. Później atak wielokrotny na najbliżej stojącego zbira. Mam nadzieję, że Rudi będzie pierwszy, bo mu go ubiją... Posta można dawać czy poczekać nieco na deklarację reszty ludzi?

Ps. Evil bardzo dziękuję za przerobienie avatara! Naprawdę ładnie to wygląda i wyróżnia się na tle innych sesji. Dobra robota.
Odpis można dawać, od razu rozstrzygnę akcję. Kto pierwszy, ten lepszy.

e. Albo zostańmy już przy tym systemie akcja BG / akcja przeciwników / akcja BG / akcja przeciwników. Nie potrafię wymyśleć nic lepszego do PBF, a głowię się już dobre dwa dni.
 
__________________
[D&D 5E | Zapomniane Krainy] Megaloszek Szalonego Clutterbane’a - czekam na: Lord Melkor, Dust Mephit, Panicz, psionik
[Adventurer Conqueror King System] Saga Utraconego Królestwa - czekam na: Gladin, WOLOLOKIWOLO, Stalowy, Lord Melkor, Pliman

Ostatnio edytowane przez Lord Cluttermonkey : 17-01-2016 o 11:29.
Lord Cluttermonkey jest offline