Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-01-2016, 20:38   #4
Lord Cluttermonkey
 
Lord Cluttermonkey's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Ingwar Zobacz post
1 ed wystarczająco mnie odpycha, szczególnie że mechanika też do idealnych nie należy by jednak nie być zainteresowany takową rekrutacją.

Clutter z tego co ja zrozumiałem to masz full 1 profkę i 300 pd by przejsc na kolejną i 200 wydać by coś ruszyć z podstawy. Plus kasa na ekwipunek zapewne.
Niesamowici herosi to to nie są w sumie fakt ale może to będzie kampania i się rozwiną .
Niby tak, ale pewnie z pół albo i nawet cały rok gry to znowu karczmy & kultyści, a po wstępie spodziewałem się nareszcie sesji, w której nie masz dysonansu poznawczego, gdy grasz szczurołapem, a Teclis jednym słowem odpędza większe demony Slaanesha. Ale niektórzy poczytują to za urok tej gry, więc co poradzić...

Choć z drugiej strony mnie samemu też by się nie chciało prowadzić takiej sesji - na takim poziomie gry z settingu wyszedłby cały jego infantylizm.
 
Lord Cluttermonkey jest offline