Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-01-2016, 17:40   #19
Lord Cluttermonkey
 
Lord Cluttermonkey's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Eliasz Zobacz post
Zacząłem dziś przeglądać te stronice do tworzenia postaci i napotkałem pierwsza przeszkodę, jakos nie widze nigdzie klasycznego podręcznika z tworzeniem postaci krok po kroku. W zasadzie zamysł na bohatera już mam, ale nie wiem zupełnie co dalej już mam począć. Gdzie mam opisane rasy ( mysle nad niziołkiem ale zauwazyłem że sa różne podrasy tej rasy) , co i jak dalej z cechami itd. Na chomikuj tez niestety nie widzę nigdzie spolszczonej wersji d@d 5 - jest w ogóle taka? Czy tylko wydania anglojęzyczne?

W zasadzie to widze podreczniki główne - player handbook , jak sądze to podstawa, tyle że i to w angielskim. jesli ma ktoś namiary na spolszczoną , tłumaczoną edycję to poprosze. Niby angielski znam, ale troche się męcze przy rozumieniu specyficznej dla rpg terminologii.
Nie ma szans na polskie tłumaczenie. Jedynym wyjściem pewnie jest albo pomoc innego użytkownika albo pregen. Na mnie nie ma co liczyć, jeszcze w pracy siedzę.

e. Ewentualnie mogę tutaj odpowiadać na pytania albo nawet przeprowadzić przez tworzenie postaci krok po kroku z którymś z zainteresowanych, aby wszyscy mogli skorzystać za jednym zamachem.
 
__________________
[D&D 5E | Zapomniane Krainy] Megaloszek Szalonego Clutterbane’a - czekam na: Lord Melkor, Dust Mephit, Panicz, psionik
[Adventurer Conqueror King System] Saga Utraconego Królestwa - czekam na: Gladin, WOLOLOKIWOLO, Stalowy, Lord Melkor, Pliman
Lord Cluttermonkey jest offline