Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-01-2016, 20:00   #499
Lord Cluttermonkey
 
Lord Cluttermonkey's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Komtur Zobacz post
Clutt nie denerwuj się ja tylko tak dla rozrywki dokuczam.
Swoją drogą to bardzo okrojone to SRD do piątej edycji, więc będziesz mi musiał pomóc w mechanicznym dopasowaniu postaci. Myślę cały czas nad jakąś niezwykłą historią i zahaczeniu fabularnym dla mej postaci. Co byś powiedział na barda zaangażowanego w tropienie mrocznych kultów?
Dosyć łatwo zrobić taką postać. Klasa - bard. Background - faction agent (Harfiarz). Powiedz tylko, jakich materiałów byś potrzebował, to doślę.

---

Potraktowałem deklarację Lecha bardziej jako ruch i parowanie niż pozycja obronna, bo w miejscu przecież nie stoi. Ewentualnie może być ruch i atak, gdy podbiegną najemni od Osberna, ale wtedy nie masz żadnego darmowego parowania.

Wydobywców soli w środku jest z Osbernem jedenastu. Dwóch nie zdąży dobiec do Reinmara, bo odepchnął w ich stronę zbira.

Pięciu najemników atakuje Rudigera. Pięciu też trafia.

Osbern i dwóch najemników atakuje Reinmara. Osbern pudłuje, dwóch pachołków trafia.

Reinmar ma darmowe parowanie z tarczy, Lechu jeśli zdeklaruje parowanie, to też dostanie. Każdy z Was ma po jednym uniku. Dodatkowe za PS lub Żyw.

Czterech pozostałych nic nie robi, bo nie ma jak - sztuczny tłum, tłoczą się za plecami walczących. Jeden z nich, ze zrośniętą brwią rozdzieloną parszywą blizną () dobija ukradkiem tajemniczego nieznajomego.

Wiadro (i Snorri) i Roland są już w zasadzie po tej rundzie w "safe zone", kawałek za nimi Dippelt.

Odpis pewnie będzie w weekend, jak dostanę na czas deklaracje od heroicznych obrońców uciśnionych.
 
__________________
[D&D 5E | Zapomniane Krainy] Megaloszek Szalonego Clutterbane’a - czekam na: Lord Melkor, Dust Mephit, Panicz, psionik
[Adventurer Conqueror King System] Saga Utraconego Królestwa - czekam na: Gladin, WOLOLOKIWOLO, Stalowy, Lord Melkor, Pliman

Ostatnio edytowane przez Lord Cluttermonkey : 26-01-2016 o 21:09.
Lord Cluttermonkey jest offline