Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-01-2016, 10:55   #27
Lord Cluttermonkey
 
Lord Cluttermonkey's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Eliasz Zobacz post
Zawsze jeszcze pozostaje możliwość jazdy na wilku Docelowo chętnie bym miał i kilka zwierząt pod ręką. Jedne do tropienia, inne do zwiadu, jeszcze inne do obrony ( ot niedźwidź choćby) - to tak docelowo i dalekosiężnie. Wiem, że w walce zwierze to w zasadzie żaden przeciwnik, zwłasczza dla rozwiniętych juz nieco postaci / wrogów, ale uzyteczność zwierząt jest róznorodna i przydatna. Dlatego póki co nie rezygnuje jeszcze z koncepcji halflinga w płytówce i z włóczną ( ala lancą) dosiadającego wilka Mogłoby być zabawnie Zwłaszcza jesli spojrzec na to co poniżej:


Koljne pytanko : "Acolyte of Nature This is the reason most folks are going to take this domain. Using this ability to get Shillelagh means the only ability score you need to worry about is Wisdom. Get your 20 Wisdom asap. It is your attack and spell ability. Who could ask for more?"

Ja się pytam skąd sie takie coś jak Shillelahg wzięło? To znaczy w pierwszej kolejności patrzyłemw ogóle na Druida i nic takiego tam nie widziałem, żebym do ataków miał używac widsom. Jakies inne podręczniki? Czy o co chodzi?
Ogólna uwaga - dorwij PHB, bo SRD jest okrojone.

Patrz zaklęcie Shillelahg w SRD (powinno być).

W sesji mieliśmy już postać z tą bronią - bardzo dobry pomysł na druida.
 
__________________
[D&D 5E | Zapomniane Krainy] Megaloszek Szalonego Clutterbane’a - czekam na: Lord Melkor, Dust Mephit, Panicz, psionik
[Adventurer Conqueror King System] Saga Utraconego Królestwa - czekam na: Gladin, WOLOLOKIWOLO, Stalowy, Lord Melkor
Lord Cluttermonkey jest offline