Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-01-2016, 21:42   #19
Mag
 
Mag's Avatar
 
Reputacja: 1 Mag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputację
- Podaj mi standardową złączkę, przerobię ją.
- Lyn, sądzę, że rozmontowanie go na moduły i ułożenie ich alfabetycznie przyniosłoby zadowalający skutek.

Słowa te wypowiedziane z tak wielką niechęcią spowodowały, że mały droid serii BB zapiszczał żałośnie i zaczął się wiercić.
- Uspokój się kulko - pani inżynier przytrzymała droida swoją mechaniczną dłonią.
- Lyn...
- Johnny gdzie jest zaciskarka?
- Ale Lyn!

Kobieta spojrzała na lewitującego droida. Ten bez słowa odwrócił się i skierował się do blatu warsztatowego. W jedno z ramion złapał przedmioty, które potrzebowała jego pani.

Farrah siedziała w swojej pracowni by nie musieć patrzeć na ludzką część załogi Lekkoducha. Stwierdziła, że sprawdzi bazę danych jaką posiada droid serii BB. Kulka była bardzo prostek konstrukcji i teraz Lyn zastanawiała się czy tego albo owego nie wymontować mu i zaadaptować do jej czarnego latającego straszydła.
- Johnny, weź mi przerób tą końcówkę
- Już to robię Lyn - droid przylewitował do jej boku i własnym zestawem narzędzi zaczął lutować wybebeszone kable.

Z tego wszystkiego najmniej zadowolony był droid serii BB.
- Trzeba by ci imię nadać - stwierdziła pani mechanik rozkręcając kolejny panel jego obudowy.
- Nie sądzę, żeby było to konieczne, Lyn - powiedział J5 szybko pojawiając się przed swoją właścicielką.
- Bob. Myślę że Bob będzie pasować.

Kulkowy droid spoglądał strachliwie swoim wizjerem to na Farrah to na lewitującego za nią J5, który znacząco uniósł w jedno ze swych ramion spawarkę inwertorową.
 
__________________
"Just remember, there is a thin line between being a hero and being a memory"

Gram jako: Irya, Venora, Chris i Lyn
Mag jest offline