Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-02-2016, 14:30   #22
Lord Cluttermonkey
 
Lord Cluttermonkey's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputację
O, miło.

Koncept na powiązanie postaci mi się podoba, właśnie chciałem być takim everymanem, który przypadkiem staje się Badaczem Tajemnic - dziennikarzy, detektywów i bibliotekarzy już trochę przerobiłem.

John Thompson mógł być też "jazz aficionado" i stąd znajomość z czarnym trębaczem. Ogólnie wszyscy mogliśmy poznać się w jakimś speakeasy podczas jazz jam session.

Postaram się przesłać postać z mechaniką i kilkoma smaczkami do jutra. Postać będzie inspirowana trochę Cliffordem Brownem, więc będzie miała jakieś wykształcenie matematyczne.

e. Wystarczy taki avatarek (w końcu to Sewedże) czy szukać bardziej "realistycznego"?
 
__________________
[D&D 5E | Zapomniane Krainy] Megaloszek Szalonego Clutterbane’a - czekam na: Lord Melkor, Dust Mephit, Panicz, psionik
[Adventurer Conqueror King System] Saga Utraconego Królestwa - czekam na: Gladin, WOLOLOKIWOLO, Stalowy, Lord Melkor, Pliman

Ostatnio edytowane przez Lord Cluttermonkey : 01-02-2016 o 15:34.
Lord Cluttermonkey jest offline