Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-02-2016, 06:01   #31
Baird
 
Baird's Avatar
 
Reputacja: 1 Baird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputację
Nie jestem magiem, ale jako ktoś to przeczytał Królestwa Magii parokrotnie (tak, serio) to mogę ci powiedzieć Dmc że wiatry magii zmieniają się częściej jak trenerzy piłkarskiej reprezentacji (nie znam się na sporcie ale słyszałem że często). Sami łowcy czarownic nie są magami i nie posiadają zdolności wykrywania magii, to bardziej tacy detektywi/eksterminatorzy więc jeśli ktoś nie zgłosi, że widział jak jakiś koleś używał szklanej kuli w karczmie w środku dnia w głównej sali to raczej nie powinni się przyczepić. No oczywiście są Magistrowie łowcy, ale ci zazwyczaj polują za zbiegów z kolegiów...o kurdę, może Cię jakiś ścigać Wracając jednak do pytania o kule i wiatry (temat poniżej pasa hue hue ) to tak jak wspomniałem wiatry zmieniają się często i nagle i to że jakiś magister łowca (bo tylko taki będzie w stanie to tak na prawdę wyczuć) stwierdzi "tam ktoś używa magicznego artefaktu" jest tak samo prawdopodobne jak to że pomyśli sobie "mocniej wieje [nazwa brązowego wiatru], na południu może padać żubrami wieczorem".

No ale wszystko zależy od Ulliego.
 
__________________
Man-o'-War Część I
Baird jest teraz online