Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-02-2016, 19:43   #23
Mag
 
Mag's Avatar
 
Reputacja: 1 Mag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputację
Lyn po raz kolejny przeglądała swój datapad.
- Mamy do obskoczenia handlarza złomem, zastępcę straży królewskiej, złodziejaszka i akwizytora - wymieniła ich cele Farrah. - Ja przesłucham Hamishasann i Serpicosa. Kaasyxem i Arpohem podzielcie się między sobą z blondaskiem.

Aen spojrzała badawczo na swoją koleżankę, ale nic nie powiedziała. Zastanawiała się. Popatrzyła z wyższością na Vasha i znów na Lyn.
- A który jest który?Który czym się zajmuje?

Mechanik westchnęła
- Macie do wyboru złodzieja i domokrążce - odparła w tonie wyjaśnienia i ze znudzeniem.

- Przestań się w końcu boczyć! - Sapnęła. - Biorę domokrążcę. Niech będzie nudny i przewidywalny, szybko pójdzie.
Wstała energiczne i poszła do swojej kajuty. Tam, włożyła płaszcz i wróciła do swojej rozmówczyni.
- Ile razy mam cię przepraszać?! Nie zachowuj się jak księżniczka, bo mam ochotę cię po prostu rozszarpać! - Wycelowała w jej stronę palec, a rude pukle znów wylądowały na jej twarzy.
Odgarnęła je energicznym ruchem i ruszyła do wyjścia.
- Spotkamy się wieczorem! - Fuknęła na do widzenia.

Lyn zimnym spojrzeniem odprowadziła panią pilot do wyjścia. Przynajmniej wzięła się za robotę.
- Dobra przystojniaku, bierzesz złodzieja - Farrah skierowała wzrok na Vasha. - Nawet dobrze wyszło. Dogadasz się z nim doskonale, w końcu w jednym zawodzie pracujecie - skomentowała złośliwie.
 
__________________
"Just remember, there is a thin line between being a hero and being a memory"

Gram jako: Irya, Venora, Chris i Lyn

Ostatnio edytowane przez Mag : 07-02-2016 o 20:11. Powód: poprawienie kodowania
Mag jest offline