Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-02-2016, 08:15   #38
Baird
 
Baird's Avatar
 
Reputacja: 1 Baird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputację
Dobra chłopaki mam plan a nawet dwa. Opcja pierwsza.

Używamy strajku jako motoru naszych akcji. Ja w przebraniu dokera, barkarza, no kislevczyka udaje się do doku. Jeden z was podkłada ogień na barykadzie blokującej wpływanie. Ja przekonuje kislevczyków po kislevsku że to straż miejska chce odblokować szlak handlowy i zdławić strajk. Podjudzam ruskich...polskich...kislevskich robotników żeby pokazali paną i ruszyli na miasto po swoje pieniądze. W tym czasie kolejnych trzech z was (lub ten jeden jak dobrze biega) zacznie podpalać kolejne budynki w mieście (pewnie jeden starczy by dać przykład, ale musi być jakiś rządowy), kolejny z naszych ruszy do straży by jako dobry obywatel ich nastraszyć że kislevici idą, palą i grabią. W tym czasie ja już będę przy południowej blokadzie, odblokowywać jedną z barek. Dobrze by było jakby korzystając z zamieszania Ci nie będący podpalaczem, konfidentem i mną zajeli się okradaniem staruszek lub sklepów by zebrać złoto na wyprawę (tam gdzie urzędy i kislevici tam też i drogie sklepy. Wszyscy spotkamy się przy południowej barce akurat gdy kislevici zetrą się ze strażą. My sobie popłyniemy na kradzionej barce ze skradzionym złotem a miasto będzie płonąć pogrążone w zamieszkach.

Jak wam się podoba ten plan?

Jest jeszcze druga opcja.
Dokument i mnie pokazał fałszywą tożsamość, ale dlatego że tnkred najvardziej na świecie chcę wybić wszystkich członków Purpurowej dłoni odpowiedzialnych za morderstwo jego rodziny to mi pokazały się uprawienia łowcy czarownic (z tąd uśmieszek, kulttysta udający łowcę). Mógłbym was wywieźć w klatce z miasta, ale nie mam stroju łowcy (nawet kapelutka). Istnieje też szansa że zechcą was spalić na miejscu, a ja mam słabą Ogładę i mogę władz nie przekonać że proces musi się odbyć w Nuln.

Dyskutujemy na doku.
 
__________________
Man-o'-War Część I

Ostatnio edytowane przez Baird : 08-02-2016 o 08:17.
Baird jest offline