Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-02-2016, 18:35   #1004
Lord Cluttermonkey
 
Lord Cluttermonkey's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputację
Balzamoon nie był na forum od czasu, kiedy zaproponowałem nieco inny podział obowiązków między postaciami, więc nie ingerowałem i wysłałem ją razem z postacią psionika do kapłana - jak widać nadaremno.

Pierwszy akapit to oczywiście "jak działa detect alignment według Andre Norton". <alignmentwank>

Czekam na odpis Balzamoona, psionika, Melkora, Kerma - pozostali gracze póki co nie muszą pisać, gdyż i tak nie popchnie to gry do przodu.

---

e. Anton zbliżając się do cmentarza słyszy kruki. Dużo kruków. Nie siedzą jednak w koronach brzóz. Do you want me to continue?
 
__________________
[D&D 5E | Zapomniane Krainy] Megaloszek Szalonego Clutterbane’a - czekam na: Lord Melkor, Dust Mephit, Panicz, psionik
[Adventurer Conqueror King System] Saga Utraconego Królestwa - czekam na: Gladin, WOLOLOKIWOLO, Stalowy, Lord Melkor, Pliman
Lord Cluttermonkey jest offline