Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-02-2016, 22:35   #1006
Lord Cluttermonkey
 
Lord Cluttermonkey's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał psionik Zobacz post
Anton tylko pił, więc nie ma czym zwracać Kontynuuj.
Ok. Ciąg dalszy nastąpi, gdy Balzamoon i Melkor odpiszą.

---

Szyk drużyny - gdyby kiedyś ustalenie takowego było potrzebne. Ta pusta plansza to pewnie jedyna "taktyczna" pomoc, jaka pojawi się w sesji. Sznurek dodany także w pierwszym komentarzu. Miło byłoby, gdyby któryś z autorytarnych graczy lub ewentualnie mistrz gry ustalał szyk - demokracja na PBF jest zbyt powolna.

---

Czy mogę liczyć na odpis zalegających graczy do soboty? Nie musi być długi - pamiętajcie, że w założeniu ta reaktywacja miała być szybkim jednolinijkowcem, tymczasem towarzystwo się rozpisało... Nie żebym narzekał, bo zaangażowanie zawsze mi się podoba, ale dwudziesty poziom czeka.

---

Były dobre rzuty na Perception i Stealth, więc pociągnąłem akcję na cmentarzu trochę dalej. W razie ataku bohaterowie graczy dysponują rundą zaskoczenia.

Cmentarz na ogół sprawia wrażenie pedantycznie zadbanego, gdyby nie ubiegła noc - ziemia jest w kilku miejscach rozorana, walają się kości i kilka trupów poszukiwaczy przygód, którzy albo walczyli do końca albo panicznie uciekali przed nieznanym oprawcą. Kilkunastu kruków widać w odległości około trzydziestu metrów od furtki cmentarza, na godzinach od jedenastej do pierwszej. Ptaki zebrały się w niewielkie grupki od dwóch do pięciu osobników, skupionych wokół zwłok poległych awanturników (razem pięciu nieboszczyków). Nagrobki i mur mogą być half cover, three-quarters cover lub total cover w zależności od podjętych działań. Dopóki kruki nie są w powietrzu, to strzały w nie - z powodu nagrobków, zwłok i podobnych - są wykonywane z half cover (+2 AC).

Równie dobrze możecie olać temat i się wycofać - właśnie dlatego pozwoliłem sobie dopisać te kilka zdań w sesji bez czekania na Balzamoona.
 
__________________
[D&D 5E | Zapomniane Krainy] Megaloszek Szalonego Clutterbane’a - czekam na: Lord Melkor, Dust Mephit, Panicz, psionik
[Adventurer Conqueror King System] Saga Utraconego Królestwa - czekam na: Gladin, WOLOLOKIWOLO, Stalowy, Lord Melkor, Pliman

Ostatnio edytowane przez Lord Cluttermonkey : 11-02-2016 o 23:38.
Lord Cluttermonkey jest offline