Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-04-2007, 09:27   #6
Macharius
 
Macharius's Avatar
 
Reputacja: 1 Macharius ma wspaniałą reputacjęMacharius ma wspaniałą reputacjęMacharius ma wspaniałą reputacjęMacharius ma wspaniałą reputacjęMacharius ma wspaniałą reputacjęMacharius ma wspaniałą reputacjęMacharius ma wspaniałą reputacjęMacharius ma wspaniałą reputacjęMacharius ma wspaniałą reputacjęMacharius ma wspaniałą reputacjęMacharius ma wspaniałą reputację
Moje Księstwa Graniczne to jak u innych (i wg. oficjalnej wersji :P) to zlepek księstewek, państewek i małych miast-państw. Spotkać tam można wielu oryginalnych ludzi, na północy Księstw leży państewko Switzen (chyba w Labiryncie 7 lub 5 o nim czytałem ale przeniosłem jego lokalizacje) gdzie żyją przyjaźni obcym górale słynący nawet w południowych prowincjach Imperium jako doskonali mleczarze (choć tylko w Wissenlandzie wiedzą kto tak naprawę wyrabia oscypki, inne Imperialne Prowincje nie mają o tym większego pojęcia i nic ich to nie obchodzi, oni kupują od Wissenlandczyków :P), wstawiłem też Mroczne Królestwo które sam wymyśliłem, są to ziemie dawniej należące do wygnanego szlachcica Stefana von Kouperbacha, było tak że potomek Stefana Rutgier przyjął na swój dwór wędrownego czarownika Hassela, jak się później okazało Hassel był czarnoksiężnikiem Chaosu i udało mu się wypaczyć umysł Rutgiera i jego dworu. Potem w księstwie zburzono wszystkie świątynie bogów Starego Świata i wybudowano chramy Mrocznych Bóstw, mieszkańcom nakazano wiarę w nich, pokazano jakie oni to dary zsyłają, ale byli i tacy którzy sprzeciwiali się wierze w Potęgi Chaosu dlatego Hassel powołał dla kpiny z Imperium Czarną Inkwizycję której celem jest ściganie wszystkich tych którzy nie czczą Mrocznych Bóstw. Mroczne Królestwo wchłonęło już parę pomniejszych księstewek lecz ostatnio najbliższe mu miasta-państwa i księstwa związały się przeciwko państwie którym rzeczywiście rządzi czarnoksiężnik Hassel.
 
Macharius jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem