Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-02-2016, 17:48   #1013
Lord Cluttermonkey
 
Lord Cluttermonkey's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputację
Wiadomo przecież, że chodzi mi wyłącznie o szybkość odpisywania. Jak ktoś strzela kartkami a4 w kwadrans, to nie mam nic przeciwko.

e. No i nie zapominajmy o poprawności i estetyce. Długość odpisu jest na szarym końcu priorytetów.

---

Zapowiadam, że dzisiaj wieczorem albo jutro rankiem pojawi się sążny odpis, podczas którego dowiemy się:
- co utargował Raven,
- co usłyszał zmacany Orr,
- czy Bezimienny odnalazł Cyriana albo chociaż jego kompanów,
- co ciekawego porabia klientela "Smutny los krzesła" (będzie gra!),
- co burzliwego dzieje się na zewnątrz.

Jak na ośmiu graczy ciut mało, ale aż trzech z Was zadeklarowało po prostu "idę do karczmy", więc co ja będę wymyślać.

Psionik będzie pewnie musiał chwilę poczekać, chyba że mam podjąć decyzję za Balzamoona, ale to poczekajmy chociaż na równe siedem dni nieobecności.
 
__________________
[D&D 5E | Zapomniane Krainy] Megaloszek Szalonego Clutterbane’a - czekam na: Lord Melkor, Dust Mephit, Panicz, psionik
[Adventurer Conqueror King System] Saga Utraconego Królestwa - czekam na: Gladin, WOLOLOKIWOLO, Stalowy, Lord Melkor, Pliman

Ostatnio edytowane przez Lord Cluttermonkey : 12-02-2016 o 17:50.
Lord Cluttermonkey jest offline