Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-03-2016, 18:24   #1
Lord Cluttermonkey
 
Lord Cluttermonkey's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputację
Mutant: Year Zero


Kupiłem niedawno podręcznik do ciekawego postapokaliptycznego RPG, w sam raz dla fanów S.T.A.L.K.E.R.a (wyprawy do tajemniczej Zony), miłośników Stali w Neuroshimie (wątek budowy postapokaliptycznej społeczności) czy osób chcących wcielić się w mutanta (bo takowymi tu się gra).

Od strony technicznej sesja byłaby pewnie szybkim, pewnie brutalnym i ponurym jednolinijkowcem dla sześciu aktywnych graczy, rozgrywanym wyłącznie na forum, z koncentracją na ciekawych postaciach, niebanalnych relacjach w drużynie i poza nią (mieszkańcy tytułowej Arki) i odkrywaniu nieznanego, wrogiego świata.

Znajomość gry nie jest wymagana - udostępnię rozdział o tworzeniu postaci w rekrutacji, resztą zajmę się ja.

To byłaby pewnie moja pierwsza sesja w dziale postapokalipsy, także historyczny moment.

Anyone in?
 

Ostatnio edytowane przez Lord Cluttermonkey : 15-03-2016 o 18:33.
Lord Cluttermonkey jest offline