Wątek: Mapa Faerûn'u
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-03-2016, 15:58   #13
Lord Cluttermonkey
 
Lord Cluttermonkey's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Warlock Zobacz post
Moim były właściwie odkąd tylko zacząłem grać w RPG i pewnie gry cRPG miały tu niemały wpływ. Prawdą jest, że świat ten ma o wiele większą głębie niż się z pozoru wydaje. No i jest chyba najlepiej rozbudowanym settingiem jaki znam.

Szczególnie materiały TSR są świetnie. Ostatnio wpadł mi w ręce oryginalny box-set Tales of the Lance i zacząłem się zastanawiać, czy nie poprowadzić kampanii w świecie DragonLance na zasadach AD&D 2e.
OT: Ta głębia to wg mnie po prostu lektura tekstów Greenwooda - inni autorzy często z FR robią Disneyland.

Zagrałbym w AD&D 2e klonem Conana albo druidem wzorowanym na Merlinie (podręcznik Complete Barbarian / Druid wiecznie inspirujący), ale niestety nie w Smoczą Lancę.

Wracając do tematu, dla fanów WotCowych edycji znalazłem coś podobnego - interaktywną mapę Faerunu. Cóż, lepszy rydz niż nic.
 

Ostatnio edytowane przez Lord Cluttermonkey : 25-03-2016 o 16:10.
Lord Cluttermonkey jest offline