Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-04-2016, 13:48   #41
Lord Cluttermonkey
 
Lord Cluttermonkey's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał valtharys Zobacz post
Baird to po co pisać, skoro w połowie (o ile) to czytasz. Pisanie, dla pisania to jak siedzenie w pracy, po to by siedzieć i się pokazywać.

Sorka za off top, ale historia to część tworzenia postaci. Patrząc na twój podpis..a to co napisałeś..kłóci się to z sobą. Chyba że dla Ciebie tworzenie postaci to umiejętności, zdolności i cyferki.
Nie przesadzajmy w żadną stronę - w WFRP 2 częścią tworzenia postaci jest tzw. 10 pytań, które można sobie zapisać w kartuszu bohatera czy na osobnej kartce albo zwyczajnie olać.

Według mnie rekrutacje byłyby bardziej efektywne, gdyby oceniano na podstawie pierwszego próbnego odpisu, a nie jakiegośtam "orkowie wybili mi rodzinę, więc jestem 1 PO do przodu i jadę na krucjatę z runicznym mieczorem od kumpla krasnoluda", ale wtedy mistrz gry też musi nam taki odpis zapodać, żebyśmy mieli się do czego odnieść. Do takiego konkretu aż milej by się pisało. A Baird od razu zobaczy, który gracz mu pasuje do sesji, zamiast dostać drużynę, w której 80% graczy dobrze pisze historie, a zaledwie 20% potrafi grać. No i mamy pierwszą kolejkę z głowy.

Cytat:
Mam pytanie. Czy postacie mogą mieć jakieś magiczne/runiczne przedmioty/broń/elementy zbroi? Oczywiście w historii postaci opisane jak wszedł w posiadanie przedmiotu.
Mówiłem, że patologia? Mówiłem.

e. Żeby nie było - zgłoszenie któregoś z graczy przejrzałem dopiero po napisaniu tej wiadomości. Zaliczyłem ROTFLa, bo orkowie.
 
__________________
[D&D 5E | Zapomniane Krainy] Megaloszek Szalonego Clutterbane’a - czekam na: Lord Melkor, Dust Mephit, Panicz, psionik
[Adventurer Conqueror King System] Saga Utraconego Królestwa - czekam na: Gladin, WOLOLOKIWOLO, Stalowy, Lord Melkor, Pliman

Ostatnio edytowane przez Lord Cluttermonkey : 14-04-2016 o 14:33.
Lord Cluttermonkey jest offline