Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-05-2016, 18:03   #56
Lord Cluttermonkey
 
Lord Cluttermonkey's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Warlock Zobacz post
Ocho, właśnie czytałem ten temat.
A ja zauważyłem go dzięki Twojej aktywności.

Dużo odjechanych potworów jest w starusieńkim Fiend Folio. Większość z nich jest przemielona na wszystkie edycje, a pełną listę można znaleźć tutaj. Do Pathfindera dobrym podręcznikiem 3rd party jest Tome of Horrors (sam bestiariusz jest potworem) - ja akurat mam edycję tego podręcznika pod Swords & Wizardry.
 
__________________
[D&D 5E | Zapomniane Krainy] Megaloszek Szalonego Clutterbane’a - czekam na: Lord Melkor, Dust Mephit, Panicz, psionik
[Adventurer Conqueror King System] Saga Utraconego Królestwa - czekam na: Gladin, WOLOLOKIWOLO, Stalowy, Lord Melkor, Pliman
Lord Cluttermonkey jest offline