Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-05-2016, 23:16   #24
Mag
 
Mag's Avatar
 
Reputacja: 1 Mag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputację
- Panna - poprawiła właściciela sklepu - von Aleroth - przedstawiła się nie stroniąc od dużej dawki dumy w głosie i lekkiego niemieckiego akcentu. Bez pytania usiadła sobie na jednym z wygodnych foteli przeznaczonych dla klientów potrzebujących chwili na podjęcie decyzji, na które świecidełko zamierzają wydać nie mały majątek. Gretha wzięła do ręki łańcuszek na którym wisiał bogato zdobiony krzyż i tylko jubiler wiedział jak bardzo był on "bezcenny". - Powiedzmy, że pan odpowie na moje pytania - uniosła zaraz dłonie w geście poddania - obiecuję, że nie będą one krępujące. W zamian ja przystroję swoją dłoń jakimś ładnym pierścionkiem. W końcu muszę mieć jakąś pamiątkę stąd, nieprawdaż? - uśmiechnęła się do mężczyzny. - Interesuje mnie świętej pamięci pan Weiss. Mam pewne informacje, które chciałabym potwierdzić lub zdementować, gdy będę przekazywać jego rzeczy rodzinie. Co mógłby mi pan o nim powiedzieć? - zapytała i spojrzała z zainteresowaniem na wystawkę z drogą biżuterią.
 
__________________
"Just remember, there is a thin line between being a hero and being a memory"

Gram jako: Irya, Venora, Chris i Lyn
Mag jest offline