Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-06-2016, 23:50   #65
Lord Cluttermonkey
 
Lord Cluttermonkey's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Hungmung Zobacz post
Ano racja, chociaż pomyślałem sobie, że prędzej, czy później zajdą sytuacje, gdzie i trzech spryciarzy nie da rady, skoro brak silnej łapy.

Czytałem właśnie opis Doliny Starożytnych i tak mi się spodobał, że dodałem narodowość "Tarshian". Są może gdzieś jakieś bardziej szczegółowe informacje na temat tej krainy? Chodzi mi w sumie tylko o nazwy (jakieś rzeki, miasta itp.)
Mówisz kręcą Cię radioaktywne pozostałości po smoczej potędze. :>

Z ważnych osad, czyt. podręcznikowych, tylko dwie:
  • Greenswabs
  • Tarsh - tych tropicieli z Tarsh można też poszerzyć o druidów, gdyby Cię to interesowało.

Rzeki, lasy, itd. wrzucę w weekend. Dolina Starożytnych dostanie priorytet.
 
__________________
[D&D 5E | Zapomniane Krainy] Megaloszek Szalonego Clutterbane’a - czekam na: Lord Melkor, Dust Mephit, Panicz, psionik
[Adventurer Conqueror King System] Saga Utraconego Królestwa - czekam na: Gladin, WOLOLOKIWOLO, Stalowy, Lord Melkor, Pliman

Ostatnio edytowane przez Lord Cluttermonkey : 27-06-2016 o 23:52.
Lord Cluttermonkey jest offline