Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-06-2016, 21:19   #69
Lord Cluttermonkey
 
Lord Cluttermonkey's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał MatrixTheGreat Zobacz post
Karta już udostępniona na Myth Weavers. Czekam teraz na ewentualne poprawki + nie jestem pewien jak liczy się passive perception oraz overland speed. Jak tylko dowiem się czy karta jest OK, to wezmę się za pierwszy odpis
Passive Perception = 10 + Perception. W Twoim przypadku 13.

Overland speed dla wszystkich jest taki sam: 2/3/4 mph i 18/24/30 mpd.

Ekwipunku dokładnie nie sprawdzałem, ale tak poza tym to wszystko się zgadza. Niedługo przetestujemy młodzika.

Wrzuć mi jeszcze proszę możliwość edycji i udostępnij kartę publicznie (jeśli już nie jest).

PS Pewnie spodziewałeś się, że tworzenie postaci będzie trudniejsze?
 
__________________
[D&D 5E | Zapomniane Krainy] Megaloszek Szalonego Clutterbane’a - czekam na: Lord Melkor, Dust Mephit, Panicz, psionik
[Adventurer Conqueror King System] Saga Utraconego Królestwa - czekam na: Gladin, WOLOLOKIWOLO, Stalowy, Lord Melkor, Pliman

Ostatnio edytowane przez Lord Cluttermonkey : 28-06-2016 o 21:23.
Lord Cluttermonkey jest offline