Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-07-2016, 18:55   #125
Lord Cluttermonkey
 
Lord Cluttermonkey's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Lord Melkor Zobacz post
A mogę mieć jednocześnie poświęcony amulet i tarczę?
Jedno musisz dokupić.

---

Dodałem odpis Fyrskara, który w tej sesji zamierza swoim kunsztem ożywić wspomnianego Reetera, NPC z oryginalnych materiałów Judges Guild. Karta postaci jest w przygotowaniu, jednak mogę zdradzić, że, zgodnie z zapowiedziami, będzie to człowiek zabójca. Gracz zgłosił się "na całkowitego nowicjusza", więc mam okazję poćwiczyć optymalizację...

No i mamy już prawie stuprocentową pewność, że, też zgodnie z zapowiedziami, sesja ruszy 10 lipca 2016.

PS Komtur, dasz radę nadesłać postać w terminie? Jeśli ktoś jest jeszcze chętny, a o tym nie wiem, mogę poczekać do trzech dni albo dorzucić postać już w trakcie gry, jednak proszę wtedy o wyraźny komunikat. A nie ukrywam, że przydałby się jeszcze, korzystając z nomenklatury D&D 4E, "tank" lub "striker", choć bardziej ten pierwszy.

e. Pojawiła się i KP Fyrskara, i aktualizacja odpisu. Przeraża mnie fakt, że przy dobrych wiatrach 3-poziomowy zabójca w rundzie zaskoczenia może zadać 4d6+2d8+3 obrażeń, nie wliczając booming blade i hex.
 
__________________
[D&D 5E | Zapomniane Krainy] Megaloszek Szalonego Clutterbane’a - czekam na: Lord Melkor, Dust Mephit, Panicz, psionik
[Adventurer Conqueror King System] Saga Utraconego Królestwa - czekam na: Gladin, WOLOLOKIWOLO, Stalowy, Lord Melkor, Pliman

Ostatnio edytowane przez Lord Cluttermonkey : 08-07-2016 o 21:30.
Lord Cluttermonkey jest offline