Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-07-2016, 18:31   #158
Lord Cluttermonkey
 
Lord Cluttermonkey's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał trmv Zobacz post
Dzięki, to co zaproponowałeś, brzmi fajnie.
W takim razie biorę się za uzupełnienie całej reszty karty, jak skończę dam tutaj znać
Cieszę się.

Przy tworzeniu postaci zacytowałem Gygaxa:

Cytat:
There is no reason that players cannot be allowed to play as virtually anything, provided they begin relatively weak and work up to the top. (…)
i jeśli miałbym wybierać między pomysłem gracza a nagięciem settingu, wolałbym wybrać to pierwsze. Tym bardziej, że Wilderlands to jeden z nielicznych światów (może obok Eberronu czy Uresii), gdzie jedni gracze mogą grać naprawdę wykręconymi postaciami, a ci, którzy mają akurat chęć po prostu na klasycznego człowieka wojownika nie będą się czuć w towarzystwie jak biedni kuzyni.

e. Wygląda na to, że będziemy mieć dziewięciu graczy. Zakładałem zarówno i scenariusz pesymistyczny, jak i hurraoptymistyczny (kilkanaście zgłoszeń), ale obecna liczba mnie w pełni satysfakcjonuje. Czekam więc jeszcze tylko na zgłoszenie Komtura i trmv i możemy zaczynać.
 
__________________
[D&D 5E | Zapomniane Krainy] Megaloszek Szalonego Clutterbane’a - czekam na: Lord Melkor, Dust Mephit, Panicz, psionik
[Adventurer Conqueror King System] Saga Utraconego Królestwa - czekam na: Gladin, WOLOLOKIWOLO, Stalowy, Lord Melkor, Pliman

Ostatnio edytowane przez Lord Cluttermonkey : 11-07-2016 o 18:46.
Lord Cluttermonkey jest offline