Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-07-2016, 15:49   #33
Lord Cluttermonkey
 
Lord Cluttermonkey's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał trmv Zobacz post
Czuje się jak sierota, ale nie wiem jak korzystać z tego cennika Pewnie czegoś nie doczytałem - wystarczy, że ktoś wskaże w jakim podręczniku, która strona/rozdział powinien mnie zainteresować. Bo np. co oznacza Market Class mogę się tylko domyślać. A jak za pomocą tej tabelki oszacować np. wartość latającego węża to już w ogóle czarna magia
Każda wioska dzikich to rynek klasy VI - najmniejszy.

Wartości latającego węża nie oszacujesz, takie ceny wymyślam ad hoc.

Podręcznik, cóż... Odsyłam do Adventurer Conqueror King System. A tak serio to nie musisz się tym przejmować. Kiedy będzie to potrzebne, powiem co można kupić, a czego nie.
 
__________________
[D&D 5E | Zapomniane Krainy] Megaloszek Szalonego Clutterbane’a - czekam na: Lord Melkor, Dust Mephit, Panicz, psionik
[Adventurer Conqueror King System] Saga Utraconego Królestwa - czekam na: Gladin, WOLOLOKIWOLO, Stalowy, Lord Melkor, Pliman

Ostatnio edytowane przez Lord Cluttermonkey : 15-07-2016 o 15:55.
Lord Cluttermonkey jest offline