Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-07-2016, 21:33   #45
Lord Cluttermonkey
 
Lord Cluttermonkey's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał MatrixTheGreat Zobacz post
Szybkie pytanko: chciałem zapytać na przyszłość, zarówno współgraczy jak i naszego mistrza o zdanie, na temat wielokrotnych odpisów w "rundzie". Mam na myśli sytuację taką jak teraz: termin jest do niedzieli i nie wszyscy gracze jeszcze odpisali, ale MG już dał częściowy odpis. Czy nikt nie ma nic przeciwko, jeśli ktoś wstawi następny post? Oczywiście nie mówię o walce.
Ten dedlajn to taki umowny, na wypadek gdyby rzeczywiście nikt nie odpisał w jakimś rozsądnym czasie.

Jak dla mnie, to im Was więcej, tym lepiej.

e. Wieczorem jakoś dobrze się pisze, wybaczcie kolejny odpis. Kultury prekolumbijskie to najlepszy materiał na krwiste, howardowskie sword & sorcery, nawet nic nie trzeba zmyślać. Obiecuję, że w styczniu i lutym zatęsknicie za tym tempem, no chyba że mamy na pokładzie studentów. Tak nie lubiłem sesji zimowej, że w pracy mam ją co roku.
 
__________________
[D&D 5E | Zapomniane Krainy] Megaloszek Szalonego Clutterbane’a - czekam na: Lord Melkor, Dust Mephit, Panicz, psionik
[Adventurer Conqueror King System] Saga Utraconego Królestwa - czekam na: Gladin, WOLOLOKIWOLO, Stalowy, Lord Melkor, Pliman

Ostatnio edytowane przez Lord Cluttermonkey : 15-07-2016 o 23:00.
Lord Cluttermonkey jest offline