Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-07-2016, 21:57   #1006
Lord Cluttermonkey
 
Lord Cluttermonkey's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputację
Walka z gnollami była misją poboczną? Dla Bloda dowodem na to, że podróżuje z bandą patałachów. Kilku prawie zginęło za nic. Nie chcę wspominać o kolczatkach. Szkoda, że mi akurat coś wypadło na początku sesji, bo pewnie nigdy nie doszłoby do tego encountera, zresztą już o tym kiedyś coś pisałem. Z tego też powodu Blod woli iść do Blackmoor i poszukać innych krasnoludów. Powiedz mu, że Tupik jest mu niezbędny w twierdzy bohaterów. Zresztą jego ostatnia wypowiedź o Blodzie tylko oddaliła krasnoluda dalej od... Początkujących awanturników, eufemistycznie rzecz ujmując.

Jeśli wszystko dobrze zrozumiałem, to z odpisu wynika, że do Veswich nie, bo spalone. Przez wzgórza do Gheriuz nie, bo gnolle na mapie. Opuszczony las nie, bo zło i mrok. Krasnoludzczość ruiny jest podana w wątpliwość. Kopalnia nie, bo ściema. NPCs nagle się obudzili i zagrodzili plot wallem Blackmoor. Pozostaje mi... Polowanie na bandytów? Jak ten posłaniec zamierza dojść do Blackmoor? Przecież przed chwilą była propozycja towarzyszenia mu, a teraz nie mamy wierzchowców i bęc?
 
__________________
[D&D 5E | Zapomniane Krainy] Megaloszek Szalonego Clutterbane’a - czekam na: Lord Melkor, Dust Mephit, Panicz, psionik
[Adventurer Conqueror King System] Saga Utraconego Królestwa - czekam na: Gladin, WOLOLOKIWOLO, Stalowy, Lord Melkor, Pliman

Ostatnio edytowane przez Lord Cluttermonkey : 16-07-2016 o 22:02.
Lord Cluttermonkey jest offline