Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-07-2016, 22:14   #1010
Lord Cluttermonkey
 
Lord Cluttermonkey's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Asmodian Zobacz post
Siedzi i pije piwo, wraz z dwoma innymi konnymi i zarządcą. Nigdzie się nie rusza, czeka cierpliwie, aż "podejmiecie" decyzję.
To daję na Blackmoor. W Fallout w pojedynkę niestraszne mi były postnuklearne pustkowia, a miałbym się Zapomnianych Krain bać, w towarzystwie karawany tutejszych?

Tym bardziej, że kopalnia jest grubymi nićmi szyta, a zastosowane przez Aelfrika sformułowanie "podobno krasnoludzka ruina" ochładza awanturniczy entuzjazm. Kapłanki Shar czy polowania na bandytów nie muszę już komentować.

Nie wiem, czy ktoś do krasnoluda dołączy, czy nie, już za dużo nerwów na tym Blod stracił. Podróżować z gnojowatym niziołkiem to jedno, ale z gnojowatym niziołkiem, który się stawia i szkaluje kapłana - to już za dużo jak na złotego krasnoluda. Proszę tylko nie odbierać tego ad personam poza sesją.

Jeśli ktoś się zdenerwował za moje wybryki "drama queen" w komentarzach, to szczerze przepraszam i jedźmy już dalej. Należę do tych graczy, którzy bardzo szybko tracą entuzjazm, gdy coś nie idzie po ich myśli, i nie mówię tu o bad rollingu czy śmierci postaci, bo to akurat potrafię przeboleć. Dlatego najwyżej mistrz gry klepnie moją postać, jak party split zacznie być uciążliwy.
 
__________________
[D&D 5E | Zapomniane Krainy] Megaloszek Szalonego Clutterbane’a - czekam na: Lord Melkor, Dust Mephit, Panicz, psionik
[Adventurer Conqueror King System] Saga Utraconego Królestwa - czekam na: Gladin, WOLOLOKIWOLO, Stalowy, Lord Melkor, Pliman

Ostatnio edytowane przez Lord Cluttermonkey : 16-07-2016 o 22:23.
Lord Cluttermonkey jest offline