Wątek: Drowia sesja.
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-07-2016, 21:31   #25
Lord Cluttermonkey
 
Lord Cluttermonkey's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputację
Cytat:
Z racji iż gracze należą do jednej rodziny i skupiłbym się na relacjach każdego z każdym. Biorę pod uwagę wprowadzenie systemu wad i zalet. Wadą na przykład może być to, że konkretny gracz ma jakiś sekret i jeden z innych graczy go zna, zaletą znajomość takiego sekretu. Wadą może być konieczność spania zamiast typowej elfiej zadumy itp itd
Jak to napisałeś, to aż zachciałem zagrać w taką sesję, tyle że bardziej pisaną jako zbiór kilku solówek z mocnym PvP... Taka "Gra o Tron" w Podmroku. (Wiem, że ta opcja odpada, przynajmniej domyślnie.)

PS
Cytat:
Napisał Amon Zobacz post
Dlatego wolał bym wyrwać przygodę ze sztywnych dla wielu ram settingu.
Przypomniał mi się cytat z DMG 5, o którym tych "wielu" tak często zapomina:

Cytat:
Even if you're using an established world such as the Forgotten Realms, your campaign takes place in a sort of mirror universe of the official setting where Forgotten Realms novels, game products, and digital games are assumed to take place. The world is yours to change as you see fit and yours to modify as you explore the consequences of the players' actions.
 
__________________
[D&D 5E | Zapomniane Krainy] Megaloszek Szalonego Clutterbane’a - czekam na: Lord Melkor, Dust Mephit, Panicz, psionik
[Adventurer Conqueror King System] Saga Utraconego Królestwa - czekam na: Gladin, WOLOLOKIWOLO, Stalowy, Lord Melkor
Lord Cluttermonkey jest offline