Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-08-2016, 18:28   #40
Lord Cluttermonkey
 
Lord Cluttermonkey's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Krieger Zobacz post
Jest bardzo klimatyczny, i dodaje Class Skill do wyboru z trzech bardzo przydatnych. Obok bonusów do inicjatywy i rzutów obronnych traity dające bonusy do skilli i class skille to najpopularniejsze wybory. Na tle większości traitów, które są zwyczajnie do pupy, te rzeczywiście przydatne lśnią
Inicjatywy z chowańcem mam +7.

Wezmę Rich Parents. Nie wszystko muszę mieć zoptymalizowane na cacy, a największe pułapki udało mi się ominąć, tak przypuszczam.

Ciekawi mnie tylko, czy traitsy są uwzględniane przez twórców PF przy wyliczeniach CR? Bo na przykład w 5E magiczne przedmioty nie są brane pod uwagę w modelu gry, gdyż niekoniecznie muszą się pojawić podczas sesji. Jeśli traitsów nie ma w core, to pewnie nie, więc nie ma czym się przejmować.
 
__________________
[D&D 5E | Zapomniane Krainy] Megaloszek Szalonego Clutterbane’a - czekam na: Lord Melkor, Dust Mephit, Panicz, psionik
[Adventurer Conqueror King System] Saga Utraconego Królestwa - czekam na: Gladin, WOLOLOKIWOLO, Stalowy, Lord Melkor

Ostatnio edytowane przez Lord Cluttermonkey : 05-08-2016 o 18:30.
Lord Cluttermonkey jest offline