Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-08-2016, 17:15   #1
Anonim
 
Reputacja: 1 Anonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputację
Thumbs up Tunelarz 2: Lochy Upiornego Skrzydełka?

Jakby założył sesję do Tunelarza 2 - coś w ten deseń, ale z inną mechaniką ([Tunelarz] Lochy Złamanej Fajki) - to ktoś by się zgłosił?

Tak wyglądała gra, choć na końcu rozpadła się. ([Tunelarz] Lochy Złamanej Fajki) Na tamtej zdobyłem PD i wracam z lepszym pomysłem. Sesja by miała wątek horroru i śledztwa, a równocześnie odbywałaby się walka jak poprzednio. Miejscem akcji byłyby Lochy Upiornego Skrzydełka, nie opuszczałoby się ich, a na wejściu byłby Kurak Handlarz - jedyny handlowy BN, z którym dałoby się wymieniać dobra (przez kratę odcinającą wyjście postaciom graczy). Główna oś fabuły polegałaby na uratowaniu kilku osób i ucieczce z Lochów - poboczna na zjedzeniu kilku skrzydełek, za pomocą rytuału przywołanie Upiornego Skrzydełka i pokonaniu go w walce. Nie każdy z tego wyjdzie chudy, a niektórzy to w ogóle nie wyjdą.

Słyszałem, że to trąci ostrą schizą - w sensie lochy i świr w stroju kurczaka, ale mi raczej chodziło o klimaty typowego zwiedzania lochów takiego jak w starych, dobrych grach. Tak tylko to dodaję tutaj.
 

Ostatnio edytowane przez Anonim : 09-08-2016 o 08:37.
Anonim jest offline