Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-08-2016, 17:13   #99
Lord Cluttermonkey
 
Lord Cluttermonkey's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Warlock Zobacz post
@Clutterbane
Tak właśnie działają scroll case'y i podobne zastosowanie ma scroll box. W sumie nigdzie nie jest napisane, że ten ostatni nie może zostać przypięty do pasa (wagę 1 lb utrzymałby pas i nawet przy dziesięciu zwojach), a jedynie wspomniane, że wyciągnięcie zwoju z trzymanego boxa zajmuje 1 akcję ruchu. Jak chcesz to bierz i przypinaj do pasa, nie widzę problemu
Pudełko zawsze może być też połączone ze sznurkiem, który przerzuci się przez ramię niczym torbę.
Obecnie nie mam czasu, żeby sprawdzić czy istnieją lepsze rozwiązania, ale cały długi weekend mam wolny, więc jutro poszukam w internecie

Edit:
Trochę poszperałem w internecie i nie mogę nic konkretnego znaleźć. Myślałem nad zastosowaniem jakiegoś tricku, w stylu Unseen Servant podającego zwoje, ale to wciąż move action, ponieważ pochwycenie jakiegokolwiek przedmiotu, który znajduje się w zasięgu ręki zajmuje jedną move action. Za to znalazłem ciekawy przedmiot magiczny, który może się przydać. Plusem jest to, że w jego wypadku wyciągnięcie jakiegokolwiek przedmiotu nie prowokuje ataków okazyjnych
Dzięki za wyczerpującą odpowiedź. Będzie scroll box, a na wyższych poziomach handy haversack.

Matrix, a może antypaladyn? Pasowałby do awanturniczego towarzystwa, szczególnie jakby był z Cheliax.

PS Czy tylko ja nie zgłosiłem dziwoląga do gry?
 
__________________
[D&D 5E | Zapomniane Krainy] Megaloszek Szalonego Clutterbane’a - czekam na: Lord Melkor, Dust Mephit, Panicz, psionik
[Adventurer Conqueror King System] Saga Utraconego Królestwa - czekam na: Gladin, WOLOLOKIWOLO, Stalowy, Lord Melkor
Lord Cluttermonkey jest offline