Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-08-2016, 18:23   #14
Lord Cluttermonkey
 
Lord Cluttermonkey's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Anonim Zobacz post
Mansfeld też uczestniczył w dyskusjach. Tu, częściowo, inaczej.
Mansfeld, z tego co pamiętam, awanturował się o swoje przekonania odnośnie gier fabularnych, a nie o czyjeś wątpliwości. Nie zakazywał ludziom innych poglądów, wyzywał ich od głupków za jego zdaniem głupie poglądy. Nie pamiętam, żeby komuś napisał coś w stylu "zamknij mordę bo albo nie masz honoru albo powinieneś być zbanowany że otwierasz mordę". Trochę mi to przypomina sławną wypowiedź z jednego z procesów "Ja ci zabraniam oddychać! Ja ci zabraniam żyć!"
Z początku uczestniczył. Później już tylko ograniczał się do stawiania negatywnych reputek. W obu przypadkach, niezależnie od motywów, co do których masz rację, widać, że podstawą jakiegokolwiek forum powinien być dialog, a narzędzia w stylu ostrzału artyleryjskiego od tego dialogu tylko odciągają.

Szkoda, że nie da się wyłączyć całkowicie widoku na reputację. Nawet jak jest pseudo-wyłączona to i tak po liczbie zobaczysz, że ktoś zrobił na Ciebie nalot, tylko że teraz nie widzisz motywów za nim stojących. No i sam możesz dalej farmić repa na liście 40 osób lub robić naloty w przerwie między jednym tematem a drugim.

Serio, nie widziałem gorzej zaprojektowanego elementu forum.
 
__________________
[D&D 5E | Zapomniane Krainy] Megaloszek Szalonego Clutterbane’a - czekam na: Lord Melkor, Dust Mephit, Panicz, psionik
[Adventurer Conqueror King System] Saga Utraconego Królestwa - czekam na: Gladin, WOLOLOKIWOLO, Stalowy, Lord Melkor, Pliman

Ostatnio edytowane przez Lord Cluttermonkey : 15-08-2016 o 18:26.
Lord Cluttermonkey jest offline