Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-08-2016, 20:54   #509
Lord Cluttermonkey
 
Lord Cluttermonkey's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał MatrixTheGreat Zobacz post
Z mojej strony to chyba i tak tyle w tej kolejce
Skoro tak mówisz, jedziemy dalej.

e. Za każdym razem, kiedy wklejam Wasze awatarki do moich odpisów, utwierdzam się w przekonaniu, że wybraliście naprawdę klimatyczne obrazki. Nawet trudno byłoby mi wskazać faworyta, wszystkie są świetne. No, może awatarek Anlafa mógłby mniej przypominać mojego byłego szefa...

e2. Deadline: 20.08.2016. Komtur i Hungmung - mam Was na oku, lista obecności nie kłamie.
 
__________________
[D&D 5E | Zapomniane Krainy] Megaloszek Szalonego Clutterbane’a - czekam na: Lord Melkor, Dust Mephit, Panicz, psionik
[Adventurer Conqueror King System] Saga Utraconego Królestwa - czekam na: Gladin, WOLOLOKIWOLO, Stalowy, Lord Melkor, Pliman

Ostatnio edytowane przez Lord Cluttermonkey : 17-08-2016 o 22:06.
Lord Cluttermonkey jest offline