Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-08-2016, 08:53   #523
Lord Cluttermonkey
 
Lord Cluttermonkey's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Krieger Zobacz post
Jak już o buildach mowa... to mój jest wyjątkowo do dupy przy dużej ilości małych, słabszych wrogów, zwłaszcza że nie przygotowałem na takie ewentualności żadnych czarów. Mam nadzieję że nasze czaromioty pokażą tutaj klasę

Kilgore rzuci na siebie Shield of Faith przed walką, co fabularnie można opisać spsikaniem się OFF!em marki Set.
Dzięki Tobie wychwyciłem błąd w wyszukiwarce zaklęć - zapomnieli załączyć "Shield of Faith".
 
__________________
[D&D 5E | Zapomniane Krainy] Megaloszek Szalonego Clutterbane’a - czekam na: Lord Melkor, Dust Mephit, Panicz, psionik
[Adventurer Conqueror King System] Saga Utraconego Królestwa - czekam na: Gladin, WOLOLOKIWOLO, Stalowy, Lord Melkor, Pliman
Lord Cluttermonkey jest offline