Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-08-2016, 11:15   #94
Lord Cluttermonkey
 
Lord Cluttermonkey's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Warlock Zobacz post
Ok, nie ma problemu. Teraz muszę Proxy'ego tylko pogonić, bo mi cały swój ekwipunek na kilogramy przełożył, a mi się nie chce sprawdzać i podliczać samemu

P.S. Wypaliłem trzy zaklęcia 1-poziomowe. Nie wiedziałem jakie miałeś przygotowane, więc trochę zderpiłem i sam wybrałem; Enlarge Person, Color Spray oraz Grease. Color Spray w praktyce odmienił wynik spotkania o 180 stopni i dał wam gigantyczną przewagę nad przeciwnikiem.
Spoko, przygotowane mam wymienione na KP. Oryginalnie miałem: Color Spray, Grease, Mage Armor i Feather Fall.
 
__________________
[D&D 5E | Zapomniane Krainy] Megaloszek Szalonego Clutterbane’a - czekam na: Lord Melkor, Dust Mephit, Panicz, psionik
[Adventurer Conqueror King System] Saga Utraconego Królestwa - czekam na: Gladin, WOLOLOKIWOLO, Stalowy, Lord Melkor, Pliman
Lord Cluttermonkey jest offline