Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-09-2016, 19:20   #8
Eryk
Banned
 
Reputacja: 1 Eryk jest na bardzo dobrej drodzeEryk jest na bardzo dobrej drodzeEryk jest na bardzo dobrej drodzeEryk jest na bardzo dobrej drodzeEryk jest na bardzo dobrej drodzeEryk jest na bardzo dobrej drodzeEryk jest na bardzo dobrej drodzeEryk jest na bardzo dobrej drodzeEryk jest na bardzo dobrej drodzeEryk jest na bardzo dobrej drodzeEryk jest na bardzo dobrej drodze
Ja to bym chciał jakiegoś luźnego jednolinijkowca. Tutaj też podam ci przykład sesji ([Naruto] Ichiraku Ramen) Anonima w której brałem udział. Sesja była jednolinijkowcem, a i tak padła.

Co do grania i prowadzenia jednocześnie, nic nie przekona mnie, że to się udaje. Skoro twój jounin jest postacią tła, to równie dobrze może być zwykłym NPC i nie widzę tutaj powodu, by tą postać wyróżniać, zaznaczając w rekrutacji, że będziesz jej prowadził. Więc po co przywiązywać do tej postaci większą wagę, niż do reszty NPC'ów? Sam siebie w ten sposób faworyzujesz w oczywisty sposób. I to podwójnie, bo nie dość że jesteś MG, to masz silniejszą postać niż gracze.
Jeśli Grasz postacią która prowadzi drużynę i jest od niej silniejsza, to w pewien sposób spychasz graczy w cień. Ale co kto lubi...

Równie dobrze można poprowadzić graczom sesję jako MG, bez odgrywania postaci prowadzącej. Przecież drużyna młokosów mogła zostać pozbawiona Jounina i być zdana na siebie...

Edyta: Dopiero po napisaniu ostatniego akapitu dostrzegłem post Anonima. O to mi chodziło...
 
Eryk jest offline