Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-09-2016, 18:08   #208
Lord Cluttermonkey
 
Lord Cluttermonkey's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Warlock Zobacz post
Wena mi wróciła, ochota do prowadzenia również, a więc chciałbym wtłoczyć trochę pary do tej sesji i skupić się bardziej na zabawie, aniżeli pisaniu postów z rozmachem. Liczę pod tym względem na waszą współpracę, więc chwytajta pióro w łapska i piszta co wam na serce przyjdzie.
Miło to słyszeć, bo "konkursowa" atmosfera w poprzedniej kolejce mnie zniechęciła na tyle, że wolałem spauzować niż wyskakiwać z jakimkolwiek odpisem jak Filip z konopi. A więcej pary zawsze się przyda.
 
__________________
[D&D 5E | Zapomniane Krainy] Megaloszek Szalonego Clutterbane’a - czekam na: Lord Melkor, Dust Mephit, Panicz, psionik
[Adventurer Conqueror King System] Saga Utraconego Królestwa - czekam na: Gladin, WOLOLOKIWOLO, Stalowy, Lord Melkor, Pliman
Lord Cluttermonkey jest offline