Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-09-2016, 15:56   #29
Baird
 
Baird's Avatar
 
Reputacja: 1 Baird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputację
Elkor spojrzał beznamiętnie na Widmo. Zlustrował go wzrokiem od stóp do głów, zastanowił się przez chwilę, po czym wyrzekł spokojnie:
- Elkor: Znużenie. Odejdź stąd, turianinie, nie blokuj kolejki.
Barrus jednak nie miał zamiaru tak łatwo się poddawać. Postanowil podejść elkora.
Maurinius wyciągnął snajperkę za pleców i pokazał ją bramkarzowi.
Barrus Maurinius: Czy to wygląda Ci na ekwipunek kogoś z dolnych okręgów. Jestem tu w interesach.
HMWSR aż lśniło nowością. Nie była to z resztą broń dostępna w pierwszym lepszym sklepie. Jedynie nielicznie mieli przywilej z niej korzystać.
Barrus Maurinius: Przyleciałem tu aż z Cytadeli, a Aria CHCE mnie widzieć. Nawet jeśli jeszcze o tym nie wie.
Barrus położył szczególny nacisk na jedno słowo po czym schował broń.
Elkorski bramkarz stał przez pewien czas w ciszy. Potem spojrzał w stronę stojących nieopodal ochroniarzy klubu, a w końcu odezwał się.
- Elkor: Niepewność. Niech będzie. Wchodź. Ale nie waż się mówić Arii, czego ona chce, a czego nie. Pewnie jesteś jakimś przydupasem Rady Cytadeli. Więc się zachowuj.
Po czym przepuścił Barrusa wśród gwizdów i niezadowolenia innych czekających.
 
__________________
Man-o'-War Część I
Baird jest offline